az-ubytovani.info **** Penzion Villa Andy ubytovanie Hostivice

**** Penzion Villa Andy ubytovanie Hostivice

Penzion Hostivice Villa Andy Ubytovanie v blízkosti Prahy Hostivice : Penzión "Villa Andy" sa nachádza na západnom okraji Prahy v rezidenčnej štvrti luxusných víl len 6 km od letiska Ruzyně. Penzión je novo postavený a kompletne novo nadštandardne vybavený. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a balkón.

Penzion Villa Andy Hostivice ubytovanie :
K ubytovaniu slúži štandardné dvojlôžkové izby, malé apartmá - obytná miestnosť s dvojpostelou s balkónom a miestnosť so šatňou, umývadlom, sprchou, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou, veľké apartmá - obývacia miestnosť s dvojpostelou a balkónom (25m2), obytná kuchyňa vybavená na varenie a dlhodobý pobyt s lôžkom, jedálenským stolom a balkónom.

Hostivice ubytovanie Andy penzión Villa kapacita :
Celkom 5 izieb, 10-12 lôžok. K dispozícii sú aj prístelky. Ubytovanie nad 7 nocí - zľava 15%. Penzión je ideálny pre rodinnú dovolenku, spojenú s návštevou Prahy. Možno prenajať aj ako celok pre uzavretú spoločnosť, oslavy, zahraničné firmy, ubytovanie pri veľtrhoch apod . Interiér bol niekoľkokrát využívaný na natáčanie filmov.

Andy ubytovanie penzión Villa Hostivice popis :
Hostia môžu využívať vonkajší krb, biliard, ping-pong, solárium, šípky, bar, práčovňu, garáž, záhradu, krytý a vyhrievaný vonkajší bazén 8x4 m a konferenčnú miestnosť s ozvučením - vhodnú aj pre bankety a svadobné večierky s kapacitou cca 20 osôb. Ako pozornosť majiteľa Vám tu ponúkajú zdarma WIFI pripojenie v objekte a bezplatné malé občerstvenie zahŕňajúce kávu a čaj v neobmedzenom množstve. Na požiadanie poskytujú taxi služby a sprievodcu po Prahe i v cudzích jazykoch, doprovodný program rôzneho charakteru.

Dovolenka u Prahy ubytovanie Hostivice penzión Villa Andy Turistika :
Ideálne miesto spája bezprostredná blízkosť Prahy s kľudným a zdravým prostredím, len 5 minút jazdy autom alebo 4 stanice (100 m od penziónu) MHD je metro Zličín, kde je nákupné a zábavné centrum Metropole - Multikino, obchody, KFC, Burger King, Ikea. Z Hostivíc do centra Prahy je to autom cca 20 minút. Romantické údolie Hostivic umožňuje krásne prechádzky okolo chránenej sústavy rybníkov a cykloturistické výlety po okolí (Hrad Červený Hrádek, Okoř).
Penzion Hostivice Villa Andy - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Hostivice Villa Andy - V hoteli je biliardPenzion Hostivice Villa Andy - možnosť pripojenia na internetPenzion Hostivice Villa Andy - k dispozícii letná terasaPenzion Hostivice Villa Andy - krytý bazén v hoteliPenzion Hostivice Villa Andy - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Hostivice Villa Andy - Izby s vlastnou toaletouPenzion Hostivice Villa Andy - Iybz sú vybavené televízorom